E –serviss – ērtākai dzīvei


Pilnveidojot informācijas apmaiņu, Ādažu Namsaimnieks vēlas nodrošināt maksimāli plašas iespējas katram klientam aktīvāk iesaistīties sava īpašuma apsaimniekošanas plānošanā.

Uzņēmuma mājas lapā ir izveidota e-pakalpojumiem veltīta sadaļa „E-serviss”.

Lai pieteiktos e-pakalpojumiem Ādažu Namsaimnieks mājas lapā (www.adazunamsaimnieks.lv), nepieciešams izvēlēties sadaļu „E-serviss”. Pieteikties šiem pakalpojumiem var ikviens klients, kura mājokli pārvalda Ādažu Namsaimnieks.

1.Kā var kļūt par e-serviss lietotāju?

Lai pievienotos e-serviss videi, jums interneta mājas lapā www.adazunamsaimnieks.lv sadaļā E-Serviss ir jāizvēlas iespēja ”Izveidot jaunu kontu” un jāaizpilda reģistrēšanās forma.

Lai reģistrētos, nepieciešama e-pasta adrese un pēdējā pakalpojuma rēķina numurs un summa. Pēc pieteikuma apstiprināšanas, uz jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts e-pasts ar reģistrācijas apstiprināšanas saiti, kuru apstiprinot, tiks aktivizēts jūsu e-servisa vides konts. Ja pēc reģistrēšanās netiks apstiprināta konta izveidošana, jūsu konts netiks aktivizēts un jūs nevarēsiet pieslēgties e-servisa vietnei.

Gadījumā, ja jums neizdodas patstāvīgi veikt šo reģistrāciju, lūdzam, informēt par to, rakstot uz namsaimnieks@adazi.lvun mēs jums palīdzēsim.

2.Kāda informācija ir pieejama sadaļā e-serviss?

Šeit var apskatīt apmaksātos un neapmaksātos rēķinus, uzzināt un reģistrēt ūdens skaitītāja rādījumus, saņemt paziņojumus, apskatīt mājas pārvaldīšanas plānus, ieņēmumu-izdevumu pārskatus par iepriekšējā gadā veiktajiem pārvaldīšanas pakalpojumiem, atskaites par uzkrājumu izlietojumu, dzīvojamo māju pārvaldīšanas tāmes, kā arī citu ar mājas pārvaldīšanu un  apsaimniekošanu saistītu dokumentāciju.

Sadaļā „Atskaites” īpašniekiem tiek dota iespēja iepazīties ar mājas finansiālo stāvokli kopumā.

eserviss3.Ko e-servisā varēs saņemt nākotnē?

Jau tuvākajā laikā paredzēts papildināt e-servisa sadaļu ar jautājumu uzdošanas un atbilžu saņemšanas iespēju, kā arī strādājam lai norēķinus varētu veikt tieši no Ādažu Namsaimnieks mājas lapas.

„Sacīts, darīts!” Ādažu Namsaimnieks

PIEVIENOTIE DOKUMENTI