Ādažu Namsaimnieks aktīvi iesaistās īpašumu sakārtošanāCentrālās siltumenerģijas ražošanu Ādažu novadā nodrošina SIA Balteneco.

Lai uzlabotu apkures kvalitāti un sakārtotu apkures sistēmu šogad esam veikuši 200m maģistrālās siltumtrases nomaiņas un siltināšanas darbus Ādažu centrā, kā arī Kadaga 10 un Gaujas 25/4 nomainīti apkures stāvvadu ventiļi, kas dod iespēju nodrošināt lielāku komfortu un vienmērīgāku siltuma piegādi dzīvokļos.

Lai uzlabotu māju siltuma noturību tiek veikti darbi Kadaga 7 un 8 dzīvojamās mājās kur pilnībā tiek atjaunots starppaneļu šuvojums.

Rūpējoties par mājokļa uzturēšanu un kvalitatīvu tā saglabāšanu dzīvojamā mājā Kadaga 11 pilnībā atjaunoti ieejas lieveņi, Pasta iela 4, 6, Pirmā iela 29, 39, 41 un Kadaga 7 saremontēti un daļēji atjaunoti jumta segumi.

Podnieku ciematā Ūbeļu ielā 3 atjaunots ceļa un stāvlaukuma grants segums.

Iedzīvotāju un viņu transporta līdzekļu drošībai Pasta ielā 4 esam uzstādījuši LED āra apgaismes prožektoru stāvlaukuma apgaismošanai. Tāpat strādājam, lai pārliecinātu iedzīvotājus pāriet uz LED apgaismojumu kāpņutelpās un ieejas koridoros.

Lazdu iela 5 uzsākta centrālā ūdens vada nomaiņa.

Ādažu Namsaimnieks pakalpojumus izvēlas un novērtē arvien vairāk Ādažu iedzīvotāji. Mūsu pulkam ir piepulcējušās Pirmā iela 31, 43, Kadaga 9 un “Ozoli” (Garkalne).

Ādažu Namsaimnieks ir novadā lielākais un stabilākais namu apsaimniekošanas uzņēmums, kas garantē pakalpojuma kvalitāti un ilgtspējību.

SACĪTS – DARĪTS!

Šuvju atjaunošana

PIEVIENOTIE DOKUMENTI